Zamek Chałupki Wesele

Rekomenduje Marcin Urbanowicz

Zamek Chałupki – Hotel & Restauracja na wesele

Zamek Chałupki od pierwszych chwil przyciąga swoim klimatem i niezwykle malowniczym otoczeniem. Wyjątkowy na skalę województwa Śląskiego, nie ma bowiem drugiego takiego miejsca gdzie historia barokowej architektury z XVII wieku miesza się i współgra z nowoczesnymi rozwiązaniami jak chociażby przeszklone ściany sali weselnej. Pragniesz, by w tym wyjątkowym dniu znaleźć się w naprawdę interesującym miejscu? Bez wahania mogę polecić Zamek Chałupki. Dlaczego jako fotograf ślubny ze Śląska polecam właśnie to miejsce na wesele? Już wyjaśniam!

zamekchalupki.pl

Sala weselna Zamek Chałupki

Zamek Chałupki Wesele czyli przyjęcie na najwyższym poziomie

Są takie miejsca, w których po prostu wiesz, że wszystko się uda, a to naprawdę robi wrażenie! Sala balowa naprawdę robi wrażenie. Jej elegancja, lustra na ścianach, dwie przeszklone ściany a przede wszystkim sufit z tysiącem małych lampek otulonych białym materiałem, tworzą niezwykle uroczą całość. Sala może pomieścić do 130 osób. Wnętrze to jednak nie wszystko. Z pewnością nie raz miałeś okazję odwiedzić restaurację, której wyjście prowadziło wprost na… ulicę. To na szczęście nie tutaj! Ogromną zaletę stanowi otoczenie zamku – tu króluje przyroda. Przepiękny ogród i park okalający Zamek Chałupki tworzą nie tylko niepowtarzalny, nieco tajemniczy klimat, ale i doskonałe tło do fotografii ślubnych. Ci, którzy nawet w trakcie wesela potrzebują chwili spokoju, z pewnością docenią rozstawione na trawie wygodne leżaki.

Co jest jeszcze ważne na przyjęciu weselnym? No oczywiście jedzenie, a to muszę osobiście przyznać jest naprawdę bardzo smaczne. Decydując się na wesele właśnie tu myślę, że i w tym aspekcie możecie być spokojni o zadowolenie gości.

Hotel Zamek Chałupki

A po zabawie… Niewątpliwą zaletą Zamku jest rozbudowana baza hotelowa. Po całonocnych szaleństwach na parkiecie zarówno Młoda Para, jak i ich wyczerpani goście mogą udać się na odpoczynek do pokoi, które swym wystrojem zachwycają nie mniej niż sala balowa. Luksusowe, jasne, nieskazitelnie perfekcyjne, jednak absolutnie nieprzesadzone! Słowem – idealnie wpasowujące się w klimat barokowych wnętrz zamku.

zamek-chalupki-wesele-1

Zamek Chałupki – lokalizacja

Zamek mieści się na ulicy Bogumińskiej 30 w Chałupkach (nieopodal granicy czeskiej) w południowej części województwa Śląskiego, w odległości około 80 kilometrów od Katowic. Prosty dojazd ułatwi gościom punktualne dotarcie na miejsce uroczystości, a przestronny parking bez problemu pomieści kilkadziesiąt samochodów, a nawet autokarów.

Zamek Chałupki – opinie

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę Zamek Chałupki a zobaczymy setki pozytywnych opinii – bynajmniej nie przez przypadek. Warto docenić to miejsce i pozostawić po sobie ślad w postaci recenzji, to nagroda dla każdego usługodawcy, który dobrze wykonuje swoją pracę. Nie będzie zatem dziwić fakt, że Zamek Chałupki zajmuje czołowe miejsce na mojej liście rekomendowanych sal weselnych na Śląsku. Lubię tu wracać. Kto wie — może kolejny raz wrócę na Wasze wesele?

zamek-chalupki-wesele-ogrod2

Jeśli poszukiwania sali dobiegły właśnie końca, a jeszcze nie wybraliście fotografa ślubnego, będzie mi niezmiernie miło gdy zostaniecie jeszcze chwilę i obejrzycie kilka moich zdjęć.

Sale weselne na Śląsku