Marcin Urbanowicz fotografia ślubna

Fotograf Ślubny Opole

Fotograf ślubny Opole – Marcin Urbanowicz

Cześć nazywam się Marcin Urbanowicz i jestem fotografem z pasji ale i z wykształcenia – skończyłem fotografię prasową na Uniwersytecie Warszawskim i wiele lat pracowałem w zawodzie. Za swoje zdjęcia, które robię z sukcesem od 16 lat otrzymałem ponad 50 nagród w krajowych i zagranicznych konkursach fotograficznych. Zostałem zaproszony do ogólnopolskiego projektu Debuts zrzeszającego najbardziej utalentowanych fotografów młodego pokolenia. Moje fotografie brały udział w wystawach m.in w Nowym Jorku, Los Angeles czy Paryżu. Pochodzę z okolic Częstochowy, ale swoje usługi świadczę na terenie całego kraju, a moje zdjęcia ślubne czy to Opolskie czy Śląsk szyte są na miarę, czyli po prostu dopasowane do indywidualnych potrzeb narzeczonych. Nikogo nie trzeba przekonywać, że dobry fotograf na wesele w Opolskiem zapewni wspaniałą pamiątkę, do której chce się wracać przez całe życie. Staram się być takim właśnie fotografem ślubnym.

Marcin-urbanowicz-zdjecie-profilowe

Reportaż ślubny w Opolu, czyli jak to było naprawdę

Z racji wykształcenia najbardziej cenię sobie reportaż, w tym oczywiście reportaż ślubny dokumentujący jedną z najważniejszych chwil w życiu człowieka. Naturalne, szczere i niereżyserowane zdjęcia z przygotowań do ślubu, samej ceremonii, wesela i różnych wydarzeń towarzyszących, to właśnie to, co najbardziej lubię ja – fotograf ślubny. Opolskie to kolejne miejsce, w którym chciałbym spopularyzować ten rodzaj reportażu. Atutem takiego stylu pracy jest to, że nie tylko utrwali niezbędne kadry z uroczystości ślubnej i weselnej, ale zatrzyma atmosferę i klimat tego niezwykłego czasu. Niepozowane, czasem robione ukradkiem zdjęcia naprawdę potrafią zatrzymać czas. Dodatkowo moje zdjęcia reportażowe są spójne nie tylko pod względem tematu – opowiadają przecież pewną historię – lecz także kolorystki, budowy kompozycji czy dynamiki. Klasyka ale i nieszablonowość to cechy mojego reportażu ślubnego. W swojej ofercie posiadam reportaż podstawowy i rozszerzony, ten drugi różni się ilością zdjęć, długością realizacji w danym dniu oraz czasem, w jakim dostępna jest w strefie klienta galeria chroniona hasłem.

Fotografie ślubne: Opole

Wydaje się, że wszystkie śluby są do siebie podobne, a jednak w rzeczywistości tak nie jest już choćby dlatego, że każda para jest inna i tę inność, indywidualność pokazuje dobra fotografia weselna. Opole jest kolejnym miejscem w mojej fotograficznej przygodzie, pragnę tutaj realizować swoją pasję, dając tym samym radość wielu szczęśliwym parom młodym. Niezależnie od tego, czy wesele odbywa się w luksusowym hotelu, czy też wiejskiej stodole staram się, aby każda fotografia ślubna w Opolu wykonana przez mnie była wzruszająca, pełna emocji, ciepła i radosna. Styl, w jakim wykonane są zdjęcia, konsultuję ze swoimi klientami i biorę pod uwagę wszelkie sugestie, bowiem zadowolenie zamawiającego jest dla mnie priorytetem. Ponadczasowość to kolejna cecha moich zdjęć, staram się, aby zdjęcia były równie sugestywne za 10, 20 i 30 lat.

Sesja w Opolu

Bardzo modne w ostatnich latach stały się sesje narzeczeńskie. Ja także takie realizuję. Sesja narzeczeńska realizowana w plenerze to bardzo dobry pomysł, ponieważ stwarza możliwość zapoznania się ze sposobem, w jaki pracuje nasz przyszły fotograf na ślub. Opolskie i samo miasto Opole posiada wiele pięknych plenerów, które można wykorzystać w takiej sesji. Może się odbyć w środku miasta, w ulubionej restauracji czy parku, gdzie w luźnej atmosferze powstają niezwykłe ujęcia. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być wspaniałym prezentem dla rodziców lub innych krewnych, można je również wykorzystać jako zaproszenia lub upominki dla gości weselnych. Warto zdecydować się na sesję narzeczeńską również dlatego, aby swobodniej poczuć się przed obiektywem aparatu, zanim powstanie fotografia ślubna. Opolskie stwarza naprawdę wiele wspaniałych możliwości dla fotografa i jego klientów.

Piękne miejsca na wesele i sesje ślubne w Opolu i okolicy

Opole i całe województwo dysponuje niezwykłymi, klimatycznymi miejscami na wesele i sesje ślubne. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zwolennicy glamour mają do dyspozycji np. Villę Park, jedno z najbardziej eleganckich miejsc na wesele w Opolu. Przepiękne pałacowe wnętrza oraz park nie tylko zapewnią wspaniałą zabawę, ale również oferują piękne miejsca, w których fotograf i jego klienci wspólnie stworzą przepiękne, szczere, niereżyserowane zdjęcia. Miłośnikom rustykalnych klimatów z pewnością spodoba się stodoła weselna Pod Borem w Przysieczy. Ślub w plenerze pod lasem lub nad jeziorem da znakomitą okazję do stworzenia niepowtarzalnego reportażu, czyli tego, co kocham robić.

Fotograf na wesele Opole? Zapraszam!

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Z przyjemnością zrealizuję Waszą wizję sesji ślubnej, reportażu ślubnego czy sesji narzeczeńskiej. Szczegóły omówimy podczas wstępnego spotkania, ale podczas samej sesji zawsze znajdzie się miejsce na improwizację i Wasze sugestie. Nieprzekonanych zapraszam do przeczytania opinii o mojej pracy, a przede wszystkim do obejrzenia mojego portfolio. Zapraszam – Wasz fotograf na wesele Opole.

Zainspiruj się