Marcin Urbanowicz fotografia ślubna

Fotograf ślubny: Tarnowskie Góry

Fotograf ślubny: Tarnowskie Góry – Marcin Urbanowicz

Cześć! Poznajmy się! O to ja – Marcin Urbanowicz, fotograf ślubny, a właściwie reportażysta, bo ten gatunek relacji ze ślubu cenię sobie najbardziej, być może dlatego, że fotoreporterem jestem z wykształcenia. Swoje szlify zawodowe zdobyłem na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale Fotografii Prasowej i Reklamowej. Fotografią zajmuję się od przeszło 15 lat i mogę pochwalić się licznymi sukcesami w tej dziedzinie. Myślę, że 50 nagród fotograficznych otrzymanych na konkursach w kraju i za granicą to całkiem niezły rezultat. Przede wszystkim są one dla mnie potwierdzeniem, że to co robię ma sens, no i każda z nich motywuje mnie do dalszej pracy. Moje zdjęcia pokazywane były na wystawach fotograficznych na całym świecie, m.in. w Nowym Jorku, Los Angeles czy Paryżu.

Choć pochodzę z regionu częstochowskiego, mogę pracować (i pracuję) w całym województwie śląskim i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest fotografia ślubna. Tarnowskie Góry to także rejon, z którego z przyjemnością przyjmuję zlecenia. Jak wspomniałem, moją pasją jest reportaż ślubny, ale także wykonuję zdjęcia podczas sesji narzeczeńskich lub po ślubie. O moich umiejętnościach świadczy fakt, iż jestem członkiem stowarzyszeń MyWed oraz ProWed skupiających najlepszych na świecie fotografów ślubnych.

Niereżyserowane zdjęcia, czyli reportaż ślubny Tarnowskie Góry

Jeśli nie satysfakcjonują Was reżyserowane, typowe zdjęcia, to trafiliście bardzo dobrze, bo reportaż ślubny to mój konik. Czym się różni taki reportaż od klasycznej sesji? Przede wszystkim reportaż opowiada jakąś ślubną historię i choć zawsze jest dobrze przemyślany i zaprojektowany, staram się, aby był naturalny, nietypowy i pasował do indywidualnych gustów par, z którymi współpracuję. Niezależnie czy to Tarnowskie Góry czy inne miasto na Śląsku, zależy mi na tym, aby mój reportaż oddawał atmosferę tego niezwykłego dnia, staram się przełamywać stereotypy, dlatego szukam ciekawych ujęć, niezwykłych sytuacji. Niepozowane zdjęcia reportażowe pokazują prawdziwe emocje państwa młodych, rodziców i gości, czyli coś najbardziej ulotnego, a jednocześnie najważniejszego. Moje reportaże są wzruszające i zabawne, zaskakujące i oryginalne, kiedy będziecie oglądać je po latach, na nowo poczujecie atmosferę przedślubnych przygotowań, ślubu i wesela.

Profesjonalne fotografia ślubna: Tarnowskie Góry

Choć – jak wspomniałem wcześniej – moim zacięciem jest reportaż ślubny, to jednak wiele uwagi poświęcam również ślubnym sesjom, na które zapraszam wszystkie pary oczekujące nietypowego, niepowtarzalnego spojrzenia na zdjęcia ślubne. Tarnowskie Góry i okolica oferują wiele przepięknych obiektów i plenerów: Kopalnia Srebra, Sztolnie Czarnego Pstrąga to obiekty, które dają mi jako fotografowi mnóstwo możliwości aranżacyjnych, a jeśli wolicie plenery, z przyjemnością zabiorę Was nad Jezioro Chechło Nakło, do malowniczego Rezerwatu Segiet wpisanego na listę UNESCO czy do zabytkowego Parku Repeckiego. Jeżeli jednak mielibyście ochotę na zimową sesję, zaproponuję Sport Dolinę znajdującą się na granicy Tarnowskich Gór i Bytomia, i wspólnie wyczarujemy ujęcia dalekie od tak popularnej sztampy. Zadbam o to, aby zdjęcia były nie tylko piękne, ale żeby pokazywały łączące Was uczucie.

Twój fotograf ślubny w Tarnowskich Górach

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze mam warsztat i naprawdę spore doświadczenie aby sprostać najróżniejszym wyzwaniom i gustom. W pracy jestem elastyczny i potrafię dostosować swoją wizję sesji do wizji państwa młodych, a jeśli zajdzie taka konieczność, podpowiem ciekawe rozwiązanie. Jeśli zainteresuje Was moja oferta, możemy umówić się na spotkanie, a wówczas będziecie mogli zapytać mnie o wszystkie interesujące Was kwestie, także o cenę. Istnieje możliwość dopasowania oferty do Waszych oczekiwań. Myślę, że o moim podejściu do par i samego fotografowania najlepiej świadczą opinie zamieszczone na fb czy na googla.

Jak widzicie są bardzo pozytywne! Ogromnie zależy mi na Waszym i swoim zadowoleniu z efektów wspólnej pracy i zawsze angażuję się w pełni. Zdjęcia możecie oczywiście zobaczyć w portfolio i jeśli podoba Wam się moje podejście do fotografowania ślubów, serdecznie zapraszam: ja – Marcin Urbanowicz – fotograf ślubny. Tarnowskie Góry to idealne miejsce na spotkanie!

Zobaczcie ofertę

Stwórzmy coś niezwykłego!

Jeśli podoba Wam się moje podejście i styl fotografowania to zapraszam do obejrzenia podstawowej oferty.