Marcin Urbanowicz fotografia ślubna

Fotograf Ślubny Bielsko-Biała

Fotograf Ślubny Bielsko – Biała

Cześć! Jestem Marcin i bardzo mi miło, że do mnie wpadliście. Mam nadzieję, że znajdziecie u mnie RÓŻNICĘ i nie będziecie już musieli szukać fotografa na Wasze wesele w Bielsku-Białej. Kilka informacji o mnie na dobry początek: Jestem z wykształcenia fotoreporterem, przez kilka lat pracowałem dla prasy i ten poligon sprawił, że nie ma sytuacji, z którą sobie fotograficznie bym nie poradził. Za swoje zdjęcia otrzymałem wiele laurów na konkursach zarówno polskich jak i zagranicznych. Moje doświadczenie idealnie sprawdza się w roli fotografa ślubnego. Jeśli chcecie mnie nieco bardziej poznać zapraszam.

Reportaż ślubny Bielsko-Biała

Przygotowania, ceremonia ślubna i zabawa weselna – to schemat prawie każdego dnia ślubu. Mimo, że przebieg i kolejność wydarzeń często jest podobna – moim zadaniem jako dobrego fotoreportera ślubnego jest zbudowanie wyjątkowej i bardzo zindywidualizowanej historii każdej pary młodej. Bardzo nie lubię powielania kadrów, chodzenia utartymi ścieżkami, robienia takich samych zdjęć każdej parze. Sztampie i nudzie mówię zdecydowane Nie! Zależy mi na tym aby Wasze zdjęcia jak najlepiej oddały klimat i emocje tych wyjątkowych dla Was chwil. Nie skupiam się wyłącznie na głównych bohaterach lecz buduję opowieść stworzoną z małych historii pobocznych, których Wy jako para młoda nie bylibyście w stanie dostrzec. Chodzę i cały czas szukam zabawnych scen, łapię w kadrze kolor, uśmiech i dużo ruchu. Gwarantuję, że trudno będzie się znudzić podczas oglądania relacji z całego dnia. Zacięcie reporterskie, sprawne oko i niebanalne podejście do opowiadania obrazem na pewno mi to uproszczą.

Sesje ślubne w Bielsku-Białej

Bielsko-Biała to zdecydowanie jedno z najlepiej położonych miast pod kątem możliwości zrobienia pięknej sesji plenerowej. W jednym miejscu mamy do dyspozycji praktycznie każdy rodzaj scenerii pod nasze zdjęcia. Jeśli macie ochotę na sesję z wyjątkową architekturą w tle – niemal cała starówka zaprasza – arkady, łuki, secesyjne kamienice, brukowane uliczki – ulica Schodowa, która jest niemal obowiązkowym punktem na mapie miasta. Jednak jeśli wolicie sesję bliżej natury to też ciężko lepiej trafić – kilka chwil od centrum i wspinamy się na Szyndzielnię bądź Klimczok. Nieopodal mamy cały Beskid Śląski. Sesję nad wodą można zrobić nad jeziorem Wielka Łąka, albo wyjechać kawałek za miasto 20 km nad jezioro Międzybrodzkie lub 35 km do jeziora Żywieckiego. Sesja po ślubie w Bielsku nie musi się jednak ograniczać do tzw. standardów – można pokusić się o coś oryginalnego, dzięki czemu Wasza sesja ślubna będzie inna niż większość. Zobaczcie jedną z moich nietypowych sesji, którą zrealizowaliśmy w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej.

Cena za fotografa ślubnego w mieście Bielsko-Biała

Rynek fotografów ślubnych w Bielsku jest całkiem spory. Jeśli dodamy osoby świadczące takie usługi z całego województwa śląskiego robi nam się naprawdę trudne do przebrnięcia pole usługodawców. Często ważnym aspektem przy wyborze konkretnej oferty jest jej cena. Ceny za wynajęcie fotografa ślubnego Bielsko-Biała zaczynają się mniej więcej od dwóch tysięcy złotych a dochodzą nawet do ośmiu-dziewięciu tysięcy za jedno takie zlecenie. Na ostateczną stawkę wpływa bardzo wiele czynników takich jak m.in.: ilość obrobionych fotografii, które otrzymuje para, ilość godzin fotografowania w dniu ślubu, rodzaju dodatków (albumy, odbitki). Nie bez znaczenia na koszt usługi ma sama marka fotografa, jego doświadczenie, czy prowadzi legalną działalność, wygrywane konkursy, opinie i marketing – dzięki któremu dociera do Was z ofertą. Nie zawsze za ceną idzie jakość – ale tak naprawdę to często kwestia subiektywnego spojrzenia. Najważniejsze jest żebyście na samym końcu byli zadowoleni i nie żałowali wydanych pieniędzy.

Oferta na zdjęcia ślubne Bielsko-Biała

Moja oferta jest szeroka i z każdą parą staram się indywidualnie podejść do jej ostatecznego kształtu. Oczywiście mam przygotowaną bazową ofertę tak by mniej więcej pokazać na co możecie liczyć. Przygotowane pakiety możecie dowolnie konfigurować pod swoje wymagania. W zakres moich usług wchodzi m.in..: całodniowy reportaż w dniu ślubu – ilość godzin zdjęciowych jest zmienna, ale zazwyczaj jest to około 12 godzin. W ofercie znajdziecie również sesje – zarówno sesję narzeczeńską, którą zawsze bardzo polecam oraz sesję po ślubie. Ponadto projektuję i wykonuję fotoalbumy premium jak i standardowe fotoksiążki. Wykonuję wysokiej jakości odbitki oraz wydruki kolekcjonerskie, które mają ponad 50-letnią gwarancję trwałości.

Zobaczcie moją ofertę

Polecany fotograf na wesele w Bielsku-Białej

Na pewno stoi przed Wami niełatwy wybór tego JEDYNEGO, rzetelnego, uczciwego i godnego zaufania fotografa ślubnego. Myślę, że przed podjęciem tak istotnej decyzji warto poszukać opinii na temat fotografów ślubnych, których zdjęcia Wam się najbardziej spodobały. Dobrze jest przejrzeć social media, fora tematyczne – kto wie, może dzięki takiemu rozpoznaniu uda się uniknąć niepotrzebnych problemów w przyszłości. Pamiętajcie, że zdjęcia w portfolio to oczywiście bardzo ważna rzecz, ale profesjonalizm danego fotografa ma porównywalne znaczenie. Mam na myśli dbanie o kontakt z Wami, zabezpieczenie Waszych zdjęć przed ich ewentualną utratą, terminowość i przejrzystość podpisywanej umowy. O tym jak ja buduję relacje z moimi klientami i o tym czy wywiązuje się w pełni z postawionych przede mną wyzwań możecie poczytać na Facebooku lub w wizytówce Google.

Napiszcie do mnie

Jeśli moja wizja fotografowania dnia ślubu w Bielsku-Białej jest zbieżna z Waszą to po co przedłużać? Piszcie do mnie śmiało i stwórzmy razem coś zupełnie wyjątkowego!