Elegancki Ślub i Wesele w Rezydencji Luxury Hotel

15 grudnia, 2021
Rezydecja Luzury Hotel wesele

Magda i Maciek – ślub i wesele w Rezydencji Luxury Hotel

Lubię ten stan, kiedy ledwo otwieram oczy i już wiem że to będzie dobry dzień. Pogoda w punkt – ani za ciepło ani za zimno, do tego zero stresu związanego z dalekimi podróżami na ślub no i przede wszystkim para Magda i Maciek. Taka kombinacja w moment daje energetycznego kopa i pewność, że będzie dobrze.

Przed ślubem dwukrotnie widziałem się z Magdą i Maćkiem. Na spotkaniu, aby podpisać umowę, a potem na sesji narzeczeńskiej – i to właśnie nasza sesja utwierdziła mnie w przekonaniu, że nadajemy na tych samych falach. Wtedy praca przestaje być pracą, a zdjęcia robią się dosłownie same. Luz, dystans i pełna paleta emocji – czy można chcieć więcej? Posłuchajcie co czekało nas na weselu w Rezydencji Luxury Hotel…

Rezydencja Luxury Hotel w Piekarach Śląskich – idealne miejsce na wesele

Super pogoda – check. Bliskość od domu – check. Świetna para – check! Została ceremonia i wesele. Oba punkty programu zostały zorganizowane w jednym z najlepszych miejsc na imprezę weselną na Śląsku czyli w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich, która zresztą znalazła się na mojej liście polecanych sal weselnych w woj. Śląskim. Można tu zorganizować piękny ślub w plenerze i eleganckie przyjęcie weselne w iście królewskich wnętrzach. Znakomite i bardzo zróżnicowane menu jak również profesjonalna obsługa dopełniają całości.

Ceremonia w plenerze

Rezydencja Luxury Hotel ma w swojej ofercie możliwość zorganizować ślub cywilny na terenie swojego dużego, urządzonego w stylu angielskim, ogrodu. Co ważne, ogród jest tak zaprojektowany, że w jednym momencie mogą się odbyć dwa zupełnie niezależne od siebie śluby plenerowe bez obaw, że będą sobie przeszkadzały. Piękna zieleń, mnóstwo kwiatów oraz wiele stylowych dekoracji stanowią idealne tło pod uroczyste powiedzenie sobie ,,tak”. Ogród Rezydencji to także różnego rodzaju urocze zakątki, do których można na chwile uciec i odpocząć od dźwięków hucznej zabawy weselnej. Jeśli młoda para pragnie krótkiej sesji w trakcie wesela, ale chce pozostać w pobliżu, to bez problemu można zorganizować ją na miejscu. Na miejscu, poza wyżej wymienionymi zakątkami są do dyspozycji m.in. jeziorko, staw z mostkiem, mały lasek z brzozami czy łąka ozdobiona girlandami lampek. Dla każdego coś miłego.

Eleganckie wesele w Rezydencji Hotel Luxury

Hotel skrywa w sobie dwie przepiękne sale weselne utrzymane w stylu francuskiej, królewskiej rezydencji. Duża Sala Balowa na maksymalnie 340 osób i mniejsza lecz nie mniej elegancka i wytworna Sala Kryształowa na przyjęcia do 60 osób. Każda z nich ma osobne wejścia, swoje przestrzenie dla gości, i co ważne – muzyka z jednej sali nie dociera do drugiej. Magda z Maćkiem zdecydowali się na bardziej kameralne wesele i w tym wypadku Sala Kryształowa sprawdziła się wyśmienicie. Największe wrażenie robi lustrzana ściana utrzymana w stylu art deco – doskonała na ,,ściankę” za parą młodą.

Przyjęcie: Rezydencja Luxury Hotel

Suknia: Giovanna Alessandro

Garnitur: Lancerto

DJ: Dj nova-Q

    Zostaw opinie